|
|
|
|
|
Zobrazit stránky
česky   česky   česky  ruština
Potřebujete webové stránky Výroba a design profesionální stránky pro vás

Zákaznický servis

dopravadopravadoprava
TaxiMercedes to nejlepší pro vás.

Naše nabídka

Běžná doprava

letištěPoskytujeme přepravní služby i soukromým osobám, napřílad vás přepravíme na sportovní akce, dovolenou, na návštěvu nebo na poznávací výlety. Velmi zajímavá je rovněž služba DrinkCar Service, kterou využívá stále více klientů.

Zvláštní příležitosti

práceV rámci rozšíření služeb zajišťujeme kompletní dopravní služby pro svatby, včetně patřičného vyzdobení vozů dle přání klientů. Stejným způsobem zajišťujeme dopravní služby pro nejrůznější prestižní setkání, konference apod. Tento typ služeb připraven pro všechny klienty, kteří potřebují po určitý čas zajistit jednotný vozový park stejné značky, popřípadě pronajmout vůz na delší dobu včetně řidiče.

Služba DrinkCar Service

drinkDrinkCar Service je zvláštní služba určená zpravidla pro klienty-řidiče, kteří se účastní nejrůznějších oslav, večírků, posezení s přáteli apod. Často se stává, že řidič dorazí na oslavu vlastním vozem, ale v průběhu večera se rozhodne, že vzhledem k únavě nebude riskovat cestu vozem zpět. V takovém případě bezpečně dopravíme na místo určení nejen klienta samotného, ale i jeho vůz!